Narzędzia

Dostaję ostatnio maile z pytaniami, jakie narzędzia używam w codziennej pracy. Dlatego uznałem, że przyda się taka podstrona, na której będą wszystkie usługi, z których korzystam wraz z krótką recenzją. Będę starał się tą listę na bieżąco aktualizować. Wiem też, że czas spędzony na testowaniu aplikacji i usług to czasami czas stracony, dlatego wychodząc wam naprzeciw przedstawiam poniżej listę przetestowanych appek i usług. Dodatkowo, jeżeli narzędzie będzie na tyle obszerne to postaram się je opisać na blogu.

Hosting i Domeny

Light Hosting – to właśnie w tej firmie trzymam większość swoich projektów, mają bardzo przystępne ceny oraz świetną jakość usług. Oferta domenowa jest również na dobrym poziomie.

Platforma Sklepowa

Shoplo – wielokrotnie współpracowałem ze sklepami na tej platformie i muszę przyznać, że jest zrobiona świetnie. Dlatego jeżeli chcesz założyć sklep w którym będziesz sprzedawać produkty wirtualne lub fizyczne, to ta platforma jest najlepszym wyborem.

RedCart – kolejna świetna polska platforma sklepowa. Można u nich zamówić gotowe wdrożenie całego sklepu. Miałem okazję współpracować z nimi dlatego polecam.

Affiliacja

Money2Money – aktualnie najlepsze sieć dla osób które chcą zacząć zarabianie w Internecie. Posiada szeroki wachlarz kampanii od finansów po sklepy internetowe. Jeżeli zarejestrujesz się z mojego ref linka, napisz a dam CI gotowe przepisy na szybki zarobek.