O Mnie – Specjalista SEO

Cześć, nazywam się Jakub Orłowski. Mieszkam, na co dzień we Wrocławiu. Od 2015 roku utrzymuje się tylko ze swojej firmy. Jestem absolwentem dwóch kierunków: Finansów i Rachunkowości Spółek oraz Zarządzania Procesami Biznesowymi, a zarazem jestem wieloletnim praktykiem Marketingu Online. Lubię automatyzować procesy, optymalizować do granic możliwości oczywiście zachowując zdrowy rozsądek. Jako osoba po finansach mocno w biznesie zwracam uwagę na opłacalność wszelkich działań prowadzonych przez ze mnie dla klientów. 

Ale czym Ty się zajmujesz?

Prócz działań dla klientów w zakresie konsultingu biznesowego oraz usług marketingowych (specjalista seo), prowadzę działalność edukacyjną na tym blogu. Ale od dwóch lat mocno pochłania mnie prowadzenie działań afiliacyjnych dla takich marek jak:
– BonPrix
– AboutYou
– Zalando
– LPP (Reserved, Mohito i Sinsay)
– RTV Euro AGD
– Portal modin.pl

Działam z wieloma innymi firmami,, których zasięg usług jest lokalny. Nie boje się żadnych wyzwań 🙂

Dlaczego warto czytać Twojego bloga?

To samo pytanie zadałem sobie przez założeniem tego bloga. Przecież to kolejny blog jakiegoś gościa, który myśli, że dużo wie i będzie pisał żargonem branżowym. Odpowiem, że nie! Założeniem tego bloga jest dotarcie do firm, które chcą prowadzić samemu działania w internecie i to właśnie tutaj widzę pole do współpracy w zakresie edukacji czy doradztwa. Czytając tego bloga znajdziesz wiele odpowiedzi na pytania, bo poruszę takie tematy:

  • Jak skutecznie promować firmę/sklep w mediach społecznościowych oraz wyszukiwarce?
  • Na co zwracać uwagę podczas promowania naszej marki w internecie.
  • Reklama nie musi być droga i czasem warto zrobić kampanię samemu.
  • Jak stworzyć plan marketingowy firmy w internecie?
  • Prowadzenia profili społecznościowych.
  • Nowych metod pozyskiwania klientów.
  • I tego, co zrobić by klienci do Ciebie wracali.

Powyższa lista to nie wszystko, postaram się by wiedza, którą będę wam serwował, była zawsze poparta przykładami a nie tylko suchą „szkolną” teorią. Pokaże Ci ile kosztuje budowa dużego biznesu i ile ja wydaję na promocję. A to wszystko bez zbędnej ściemy 🙂

Bądźmy w kontakcie!

Do zobaczenia po drugiej stronie! 😉

Certyfikaty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *